Hakkımızda birkaç sözcük

binlerce mucize

Üzerinde yaşadığımız gezegen, cildimiz için binlerce mucizeyi içinde barındırıyor.

Boco’nun ilk tohumları atıldığında hedefimiz, doğanın sunduğu mucizevi bileşenlerin en saf halini, en güvenli şekilde sizlere sunabilmekti.

İlk günden beri savunduğumuz, bilimsel yaklaşım ile handmade ürün geliştirme yani “güvenli handmade üretimi” tutkumuz ve asıl amacımız oldu.

Çünkü, alanında uzman bir ekip ile kalite kontrol süreçlerinden geçirilmiş “güvenli handmade” ürünlere herkesin ulaşabilir olmasını arzuluyoruz.

Ürünlerimizi tasarlarken kullandığımız hammadde kaynağı bizim farklılaştığımız en değerli noktadır. Sürdürülebilir ve kimyasal barındırmayan en saf bileşeni bulma arzusu ile deneyimlerimizi harmanlıyor, doğadan elde ettiğimiz bileşenlerin özünü koruduğumuz saf halleriyle sizlerle buluşturuyoruz.

Boco, ilk günden bu yana bu düşünce ve tutku ile, ürünlerini insan doğasına zarar vermeden, “Holistik Güzellik” sağlıklı beden, zihin ve ruh üçlüsünü kapsayan bir yaklaşımla el yapımı üretiyor.

Vegan, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve doğa dostu ürünlerimiz ile, tüm canlılara saygı gösteriyor ve sevgimizi paylaşıyoruz.

Doğaya ne verirsek onu alıyoruz, biz bu bakış açısı ile atıklarımızı sıfıra indirmek ve karbon ayak izlerimiz azaltmak için biyo parçalanır ambalaj ve sürdürülebilir tarım ile elde edilen hammaddeler kullanarak ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Bakış açımızı bozmadan, aynı yolda emek, bilinç ,etik ne varsa ortaya koyarak sizlerle birlikte gelişmeye, geliştirmeye devam edeceğiz!