Aromaterapi eğitimlerimiz birbirinin devamı şeklinde tasarlanmıştır.

Eğitim: Aromaterapi Seviye: 1 (10 saat/12 saat)

Eğitim: Aromaterapi Seviye: 2 (10 saat/12 saat)

Eğitim: Stres Yönetimi ve Psikoloji için Aromaterapi (5 saat/7 saat)

Eğitim: Cilt Bakımında Aromaterapi Uygulamaları (5/7 saat)

Eğitim: Aromaterapi Ürün Karışımları/Formülleri Oluşturma (5/7 saat)

Workshop: Kokuların Dünyasına Yolculuk (2/3 saat)

Workshop: Stres Yönetiminde Aromaterapi (2/3 saat)

Workshop: Doğal Parfüm Yapım Atölyesi (2/3 saat)

Aromaterapi eğitimlerimize ilk defa katılım sağlamak isteyenler için;

 “Temel  Aromaterapi Eğitimi” olan ve Aromaterapinin kullanım alanlarından, tarihçesine, tıbbi bitkilerin şifalı özelliklerinden koku duyumuza kadar geniş bir müfredatı işlediğimiz ve 7 farklı Uçucu Yağı Koklayarak deneyimlediğimiz uygulamalı “Aromaterapi Seviye 1” Eğitimine katılımını öneriyoruz.

Bu eğitimi tamamlayan katılımcılarımız, Aromaterapi alanında derinleşmek isterlerse “Aromaterapi Seviye 2 eğitimi” ile farklı uçucu yağ profillerini ve bu uçucu yağların morfolojik özelliklerini öğrenerek, Aromaterapi bilgilerini derinleştirebilirler.

Spesifik alanlarda uzmanlaşmak isteyen katılımcılarımız “Stres Yönetimi ve Psikoloji için Aromaterapi”  “Cilt Bakımında Aromaterapi Uygulamaları” ve Aromaterapi Ürün Karışımları/Formülleri Oluşturma eğitimlerimize katılarak bu alanlarda geniş bilgi ve uygulama yapma becerisine sahip olabilirler.

Eğitimler Alanında uzman Klinik Psikolog, NAHA (National Association for Holistic Aromatherapy) Aromaterapi Uzmanı ve Kimyager, Kimya mühendisleri tarafından verilecektir.

Bu eğitimlerde Bitkilerden elde edilen doğal uçucu bileşenlerle, kendi ürünlerinizi tasarlamayı öğrenirken, ürünleri doğru ve güvenli kullanımına dair de pratik yapma şansı elde edeceksiniz. Bitkilerin şifalı bileşenlerini kendiniz ve sevdikleriniz için uygulayabileceğiniz öğretici bir program.

Eğitim sonrasında uzmanlarımızla iletişim kurmaya devam edebileceksiniz. Bu şekilde uygulamalarınıza

Devam ederken sürekli gelişiminizde destek almaya devam edebilirsiniz.